Stavebnice pro modeláře

Stavíte letecké, lodní nebo jíné modely? Raději skládáte a lepíte, nechcete si kupovat hotový model? Rádi byste si postavili něco konkrétního, ale stavebnici Vašeho vysněného modelu nikdo nenabízí? Potřebujete vyrobit větší množství tvarově složitých dílů, jako jsou žebra křídel, trupové přepážky s mnoha odlehčovacími otvory a podobně? Nemáte čas na přípravu těchto dílů a lupenkové pilky už máte dost?

stavební plán model Lemík

 

Pokud jste si odpověděli na předchozí otázky většinou ANO, pak je naše nabídka určena právě Vám.

Nabízíme výrobu kompletních stavebnic pro modeláře na základě dodaných stavebních plánů. Stavebnice může podle dohody obsahovat:

  • Tvarově složité 2D díly vyřezané z plošných materiálů na naší CNC frézce (obrábíme materiály na bázi dřeva a lehké kovy např. dural) až do rozměru 950 x 450 mm
  • Frézované 3D díly z lehkých kovů nebo dřeva. Například koncové oblouky křídel. Pozitivní modely pro výrobu kompozitových forem.
  • Soustružené díly z oceli, lehkých kovů nebo technických plastů zpracovatelných třískovým obráběním
  • Běžně nakupovaný modelářský materiál od dřevěných hranolků přes různou modelářskou bižuterii (podvozková kola, lanovody, koncovky, ... ) až po RC vybavení a pohony
V rámci přípravy dat proběhne digitalizace Vámi dodaných papírových plánů. Pokud máte podklady v elektronické podobě pak jsou pro nás ideální formáty DXF nebo IGES (pro 2D resp. 3D data). V případě podkladů v jiných formátech si také většinou poradíme, ale může to trvat delší dobu.
Stavebnice je možno dodávat v různých stupních vybavenosti. Neváhejte nás kontaktovat. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi.
fredy01
fredy01
fredy02
fredy03
fredy04
lemik01
lemik02
lemik03
How to choose the best web hosting company and put your business to the next level.
Joomla Templates designed by Joomla Hosting